VIDEO/ Ishte pozicion jashtë loje?! Teknologjia e re duket e tepruar në Botëror, shihni se çfarë goli i heqin Lautaro Martinez

Argjentina e ka mbyllur ndeshjen e parë në Kupën e Botës në shifrat 2-1 kundër Arabisë Saudite.Messi realizoi nga penalltia, ndërsa më vonë një gol iu anulua Argjentinës.Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte goli i anuluar për Martinez në minutën e 29.
LEXO ME SHUME:

Teknologjia e re duket e tepruar, tifozët kanë shpërthyer duke kërkuar rregullsinë e golit.Ajo qe u pa pastasj tregon qarte se pozicioni ka qene diku milimetrik dhe hiq ma shume , dhe kjo si duket po ja humb bukurin futbollit duke shkuar shume edhe duke u bere nje loje kompjuterike dhe jo siq ka qene me heret.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *