VIDEO/ ‘Albania, Albania’, tifozi nga Katari bën gjestin e çuditshëm, bën shqiponjën para futbollistëve të Serbisë

Një gjë interesante ka ndodhur pas ndeshjes Brazil – Serbi.Brazili fitoi me rezultatin 2-0, por në fund një tifoz nga Katari ka bërë gjestin e vitit.Vlen te theksohet se ne ndeshjen e mbremshme Brazili tregoi nje dominanc ndaj ekipit serb ku pas ndeshjes nencmimi qe i bere Brazili nuk mjaftoi per ta pasi qe vijon nje gjest tjeter nga ky djalosh i ri.
LEXO ME SHUME:

Ky tifoz ka bërë gjestin e shqiponjës me duar dhe ka thënë: “Albania, Albania”.Në sfond shiheshin tifozët serb dhe lojtarët e kësaj kombëtare që u mposhtën.SHIKO VIDEON KETU

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *