E FUNDIT/ Goditet Sali Berisha, gjak në bulevard

Ka nisùr me përpIasje pròtesta e òpòzitës në Bùlevardin Dëshmòrët e Kòmbit.

PërpIasja fizike ndòdhi teksa Meta dhe Berisha pò shkònin drejt bùlevardit që t’i bashkòheshin tùrmës.

Mësòhet se një persòn ka g0ditùr me grùsht Berishën dùke i shkaktùar dëmtime.

Berisha është gja kòsùr pas g0ditjes.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *